Domů » O firmě

O firmě

Projektováním komunikačních sítí a zařízení se zabývám od roku 1970, až do roku 1993 jsem působil u spojových organizací jako projektant metropolitních a optických sítí. V roce 1993 jsem se rozhodl projekční činnosti věnovat samostatně a zúročit tak celoživotní zkušenosti v oboru, který mezi lidmi zkracuje vzdálenosti a přenáší jejich pocity a údaje o nich samých v reálném čase hranicemi souřadnic.

Mým oborem je projektování komunikačních sítí pro hlasovou i datovou službu, optických sítí, jednotlivých přípojek, ale také překládek komunikačního zařízení všech operátorů vyvolaných investory ostatních staveb s nabídkou komplexních služeb od poradenství, projekční činnost, povolení staveb až po realizaci odbornými firmami. Mohu se opřít o znalost prostředí, dlouholetou zkušenost, stovky projektů, spolehlivost, nadstandardní technické vybavení a spolupracovníky mé projekční kanceláře.

Autorizace k činnosti: Autorizovaný technik v oboru technologická zařízení staveb, osvědčení o autorizaci ČKAIT dle zákona ČNR č. 360/1992 Sb.

Těším se na spolupráci s Vámi
Jiří Kukaň

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace